Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη στη Μύρινα

Ο Διευθυντής του ΕΠΑΛ Μούδρου στα πλαίσια διδακτικών επισκέψεων των τομέων Α , Β κα Γ τάξης ΕΠΑ.Λ Μούδρου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη προς τα τουριστικά γραφεία με τα παρακάτω στοιχεία:

Ημερομηνία: 28-02-2018
Προορισμός : Μύρινα Λήμνου
Διαδρομή : ΕΠΑΛ Μούδρου – Μύρινα – ΕΠΑΛ Μούδρου
Αριθμός συμμετεχόντων: 47 μαθητές και 3 συνοδοί καθηγητές
Πρόγραμμα εκδρομής: Αναχώρηση από το ΕΠΑΛ Μούδρου ώρα 08:15 πμ.
Δρομολόγιο: ΕΠΑΛ Μούδρου- Kέντρο Μύρινας. Αναχώρηση από Μύρινα και επιστροφή στο σχολείο ώρα 13:30μ.μ.

Επίσης:

• Τα λεωφορεία που θα κάνουν τη μετακίνηση των μαθητών θα πρέπει να πληρούν τις προδιαγραφές που απαιτούνται από το Υπουργείο Παιδείας και να υπάρχει στη διάθεση του αρχηγού της εκδρομής φάκελος με όλα τα απαραίτητα έγγραφα (άδεια οδήγησης του οδηγού, άδεια κυκλοφορίας, πιστοποιητικό για ΚΤΕΟ, κ.λ.π.)
  • Οι ενδιαφερόμενοι (εκπρόσωποι τουριστικών πρακτορείων) μπορούν να απευθυνθούν για πληροφορίες, στο Διευθυντή του σχολείου.
  • Σε περίπτωση που δεν θα πραγματοποιηθεί η μετακίνηση στην προβλεπόμενη ημερομηνία λόγω ανωτέρας βίας (κακών καιρικών συνθηκών κ.λ.π.) να προβλέπεται ο επαναπρογραμματισμός της σε κάποια από τις επόμενες μέρες
  • Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή (με ΦΠΑ)
  • Με την προσφορά θα κατατεθεί από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.

Τηλ. Επικοινωνίας ΕΠΑ.Λ Μούδρου 22540-71740, 22540-71351 FAX: 22540-71740
Διεύθυνση: ΕΠΑ.Λ ΜΟΥΔΡΟΥ, Μούδρος Λήμνου, Τ.Κ. 81401
E-MAIL: mail@1epal-moudr.les.sch.gr

Η προσφορά σας πρέπει να κατατεθεί ηλεκτρονικά ή να αποσταλεί ταχυδρομικώς ή με ταχυμεταφορά μέχρι την Παρασκευή  16-02-2018 και ώρα 12.00 το μεσημέρι.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ